Psi mě provází od dětství. V sedmnácti letech jsem si koupila první fenku malého černého knírače. Anku od Chmelového háje a v roce 1976 jsem zaregistrovala chovatelskou stanici "Ze Stodůlek" s jejími prvními štěňaty. Anka měla čtyři vrhy. Po její smrti jsem měla postupně dva dobrmany, psa Nurmiho Podhráz a fenku Estu Kvart. I Esta odchovala čtyři krásné vrhy. Ještě během jejího života jsem si pořídila papillonky - Inanu Zlatý Krystal a její potomky Berušku Ze Stodůlek a Cipíska Ze Stodůlek. A jako její předchůdkyně i Inana měla čtyři vrhy, Beruška dva.


A teď už se dostáváme k tibetským plemenům. S Beruškou a Cipískem jsme se nastěhovali do domečku a na hlídání rozšířili smečku o tibetskou dogu, krásného černého psa, Farona Strážce z Tibetu. Potom co Beruška a Cipísek umřeli, jsem na dlouhou dobu ztratila nadšení pro kynologii. Faron se dožil dvanácti a půl roku a po jeho smrti mi začal chov psů scházet. Nadchla mě povaha tibetské dogy, ale už jsem nechtěla tak velkého psa. Proto padl můj výběr na krásné tibetské teriéry - pastevce v malém. 


Vybrala jsem si nádhernou Brooke Shields of Darkness a celé dva roky čekala na to nejúžasnější štěňátko. Tak k nám přišla černobílá Chanel of Darkness, která splňuje vše, co jsem si představovala. Její příběh se mnou můžete sledovat...

K prvním narozeninám dostala kamaráda. Sibiřského kocourka Williama Wild Taiga. Mají se moc rádi a protože jedna Chanelka je málo, přibyli časem další parťáci - Chanelčina polosestra Miri a plánovaný ženich pro obě holky - Hotti. A v roce 2023 Chanelčina neteř Tassi, také vhodná nevěsta pro Hottiho. Takto jsme nyní kompletní.